Sprzęt laboratoryjny w ofercie firmy ITS Science

Kategorie: 

Źródło: itsscience.pl

Właściwy dobór wyposażenia laboratorium to podstawa jego funkcjonowania oraz możliwości przeprowadzania rzetelnych, wiarygodnych i powtarzalnych badań, analiz czy pomiarów. Z tego względu w profesjonalnych laboratoriach stosuje się wyłącznie najwyższej klasy sprzęt laboratoryjny, zgodny ze współczesnymi standardami i wymogami. Specjalistyczny sprzęt analityczny i kontrolno-pomiarowy dostępny w ITS Science obejmuje zarówno urządzenia dostarczane przez najlepszych światowych producentów, jak i innowacyjne rozwiązania opracowane w ITS Science przez wybitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem branżowym.

 

Sprzęt laboratoryjny i kontrolno-pomiarowy

Oferta ITS Science jest przeznaczona w głównej mierze dla podmiotów działających w szeroko rozumianej branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Rozwiązania techniczne dostępne w ITS Science w tym zakresie obejmują przede wszystkim:

 • analizatory rozkładu wielkości cząstek
 • analizatory do liczenia i charakteryzowania cząstek
 • analizatory jakości mikrobiologicznej wody online/offline
 • liczniki cząstek w powietrzu i w cieczach
 • wirówki oraz ultrawirówki marki Beckman Coulter
 • analizatory ilości i żywotności komórek
 • analizatory zawartości węgla organicznego w wodzie TOC
 • materiały eksploatacyjne (m.in. wymazówki, fiolki szklane, złoża żywiczne), wzorce oraz materiały referencyjne

ITS Science - jedyny oficjalny dystrybutor rozwiązań marki Beckman Coulter w Polsce

Analizatory i liczniki cząstek produkowane przez renomowaną firmę Beckman Coulter Life Sciences to w branży synonim najwyższej możliwej do uzyskania jakości zarówno pod względem samych produktów, jak i powtarzalności uzyskiwanych pomiarów. Od 2017 roku ITS Science to jedyny w Polsce autoryzowany dystrybutor posiadający w ofercie sprzęt laboratoryjny Beckman Coulter Life Sciences, gwarantujący rzetelność pomiarów, niezwykle wydajną pracę i niewielkie koszty eksploatacji. Dodatkową zaletą urządzeń Beckman Coulter jest intuicyjna obsługa i pełna zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami branżowymi.

Sprzęt laboratoryjny ITS Science na zamówienie klienta

ITS Science to nie tylko dystrybutor zaawansowanych technicznie rozwiązań dla profesjonalnych laboratoriów. Dla sektora przemysłowego specjaliści firmy projektują, produkują, instalują i wdrażają najwyższej klasy rozwiązania zgodnie ze specyfikacją oraz wymaganiami klienta, w tym między innymi:

 • komory rękawicowe
 • zabudowy linii produkcyjnych w strefach czystych (RABS)
 • przepływowe sterylizatory powietrza UV-C
 • sterylizatory pomieszczeń
 • urządzenia filtrowentylacyjne i rękawy odciągowe
 • urządzenia do filtracji rozpuszczalników
 • zestawy do ciągłej ekstrakcji cieczowej

ITS Science - doświadczenie, jakość, niezawodność

Od ponad 20 lat ITS Science na pierwszym miejscu stawia dobro swoich klientów i bezpieczeństwo procesów, w których wykorzystywane są urządzenia oraz rozwiązania dostarczone przez firmę. Każde zlecenie realizowane jest przez doświadczonych specjalistów, posiadających praktyczną wiedzę i umiejętności w dziedzinie projektowania, automatyki przemysłowej, programowania oraz montażu. Dzięki temu wszystkie kluczowe parametry i funkcjonalności zawsze są optymalnie dostosowane do realnych potrzeb klienta oraz do warunków panujących w miejscu instalacji. ITS Science dostarcza nie tylko sprzęt laboratoryjny czy przemysłowy - firma zapewnia również kompleksową pomoc aplikacyjną, doradztwo, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pełna oferta ITS Science jest dostępna na stronie internetowej firmy pod adresem https://www.itsscience.pl/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Skomentuj