LG przedstawił nowy zakrzywiony telefon LG G Flex 2

Kategorie: 

Co roku o tej porze w Las Vegas odbywają się największe na świecie targi elektroniki i nowych technologii. Firma LG zaprezentowała nową, ulepszoną wersję zakrzywionego telefonu LG G Flex 2.

 

W nowym telefonie wprowadzono pewne zmiany. Jest on nieco mniej zakrzywiony a ekran OLED może teraz wyświetlać obrazy w wysokiej rozdzielczości. LG zapewnia, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe i nie zepsuje się gdyby ktoś przypadkiem na niego usiadł lub nadepnął na niego. 

 

LG G Flex 2 posiada dwie kamery - jedna o rozdzielczości 13.1 megapiksela, druga natomiast znajduje się z przodu i posiada 2.1 megapiksela. Posiada również procesor Qualcomm 810. Podobnie jak poprzednia wersja, tylnia część obudowy tego telefonu potrafi się samoczynnie regenerować. Tym razem LG zapewnia, że samoregeneracja została ulepszona a wszelkie rysy znikną w ciągu 10 sekund.

 

Jak będzie w rzeczywistości z tą samoregeneracją dopiero się okaże. W poprzedniej wersji tego urządzenia rysy znikały dopiero po kilku minutach i to jeszcze w odpowiednich warunkach, tj. przy temperaturze otoczenia co najmniej 27.4 stopni Celsjusza. Firma LG nie powiadomiła nas jeszcze kiedy i za jaką cenę będzie można kupić telefon LG G Flex 2.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem