Zbudowano pierwszego na świecie, prawdziwego transformera

Kategorie: 

Źródło: www.letrons.com

Turecka firma Letvision w niezwykły sposób zmodyfikowała czerwone BMW, co powinno zainteresować wszystkich fanów motoryzacji i filmów "Transformers". Samochód ten jest pierwszą tego typu konstrukcją.

 

Zaprezentowane na powyższej grafice BMW wygląda i funkcjonuje jak typowy samochód. Lecz zespół składający się z 12 inżynierów i 4 techników, w ciągu 8 miesięcy, przekształcił go w prawdziwego robota.

Źródło: www.letrons.com

Za sprawą jednego przycisku, ten zdalnie sterowany samochód zmienia swój wygląd, podnosi się, wyciąga ręce i głowę. Jak przystało na dzisiejsze czasy, transformer Letrons posiada różne bajery - potrafi mówić, poruszać palcami, rękoma i głową. Dodatkowo posiada Wi-Fi a dla lepszego efektu emituje parę.

 

Twórcy tego robota twierdzą, że potrafią przerobić każdy samochód w transformera. Co więcej, mają zamiar sprzedawać swoje wynalazki zainteresowanym osobom. Dokładna cena nie jest znana ale wiadomo, że jest uzależniona od stopnia zaawansowania transformera. Przykładowo, za odpowiednią dopłatą, inżynierowie sprawią, że Letrons będzie mógł chodzić a sam samochód będzie przystosowany do normalnej jazdy po ulicy.

 

Więcej: http://www.letrons.com/index_eng.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj