Zaprezentowano największy telewizor świata - jest GIGANTYCZNY

Kategorie: 

Źródło: C SEED

Austriacka firma C SEED przedstawiła światu prawdziwe Porsche wśród telewizorów. Jest to niezwykle ekskluzywny sprzęt zarezerwowany wyłącznie dla bogatych. C SEED model 262 zadziwia nie tylko swoją wielkością, ale także ceną i swoją wagą.

 

Wspomniany telewizor posiada przekątną 262 cali. Jego wymiary prezentują się następująco - posiada 2,57 m wysokości i 6,1 m szerokości. C SEED 262 wyposażony jest w 10 zintegrowanych głośników wysokiej jakości, które tworzą przestrzenne pole dźwiękowe w systemie 9.1.

Monstrum posiada rozdzielczość 4K, kontrast na poziomie 5000:1, jasność 800 nitów i podświetlenie LED. Producent gwarantuje, że sprzęt zapewni przeżycia jakie dotychczas oferowały jedynie sale kinowe.

Telewizor C SEED model 262 być może jest wart swojej ceny. Już w nadchodzące lato będzie można go zakupić za 549 tysięcy dolarów, tj. ponad 2 miliony złotych. Instalacja tego sprzętu na ścianie kosztuje dodatkowe 38 tysięcy dolarów, czyli ponad 140 tysięcy złotych. Urządzenie waży 800 kilogramów, więc jego montaż w pojedynkę byłby po prostu niemożliwy do wykonania. Tylko czy warto wydawać 2 miliony złotych na telewizor?

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj