Zakrzywiony 105-calowy telewizor Samsung kosztuje "tylko" 120 tysięcy dolarów

Kategorie: 

Źródło: Samsung
Wiemy już ile będzie kosztować ogromny telewizor Samsung, który został zaprezentowany na początku roku na targach elektroniki CES w Las Vegas. Trzeba przyznać, że telewizor jest ogromny ale dokładnie w ten sam sposób można określić cenę tej technologii.

 

Południowokoreański Samsung dał nam dwie wiadomości - dobrą i złą. Pierwsza jest taka, że ogromny, zakrzywiony telewizor będzie można wreszcie kupić, najpierw w Stanach Zjednoczonych. Jednak zła informacja jest taka, że jego cena będzie również ogromna. Będzie to dokładnie 199.999 dolarów (i 99 centów).

 

Trzeba przyznać, że telewizor, nie patrząc już na jego cenę, robi wrażenie. Jest największym na świecie zakrzywionym telewizorem a widzowie mogą poczuć się jak w kinie. Posiada również nowoczesną możliwość obsługiwania głosem i pracuje w rozdzielczości 5126 x 2160 pikseli.

 

Zanim taka technologia trafi do Polski, jeśli będzie to w ogóle możliwe, minie sporo czasu. Jego ogromna cena spowoduje że i tak nie każdego będzie stać na taką technologię. Poza tym, przed zakupem tego telewizora, należałoby sprawdzić czy zmieści się on w naszym mieszkaniu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika miodzio

Warto wspomnieć że hodzi o tv

Warto wspomnieć że hodzi o tv  21:9 a nie standardowe panoeamy 16:9
Wszystkie filmy w kinie idą włąsnie w proporcjach 21:9  często też blue raye są wypuszczane w takich proporcjach wiec jest to grakt a dla miłośników kina.
 
Pierwszy film z IGN news mówi o cenie 120k USD więc jaka jest naprawdę cena?

Skomentuj