Starbucks wprowadzi nową technologię bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych

Kategorie: 

Źródło: Starbucks
Ładowanie telefonów komórkowych za pomocą ładowarki podłączonej do kontaktu wydaje się raczej czymś normalnym. Jednak w przyszłości, wszyscy będą korzystać z bezprzewodowego ładowania. Wydaje się to niemożliwe, ale technologia ta jest już powoli wdrażana.

 

Największa na świecie sieć kawiarni Starbucks Corporation poinformowała, że w swoich kawiarniach wprowadzi możliwość bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych. Ładowanie będzie szeroko dostępne jak i niezwykle proste - wystarczy znaleźć przy stoliku punkt przypominający podkładkę i położyć na niej urządzenie, które natychmiast zacznie się ładować.

 

Technologia ta będzie wprowadzana już od przyszłego roku we wszystkich kawiarniach w Stanach Zjednoczonych, które należą do korporacji Starbucks a w przyszłości z pewnością pojawi się również w Europie i w Azji. Należy jednak zwrócić uwagę, że obecnie nie wszystkie telefony komórkowe mogłyby korzystać z tego wynalazku. Producenci popularnych urządzeń musieliby najpierw opracować wspólny standard bezprzewodowego ładowania.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj