Specjalne etui zamieni nasz telefon w polaroid

Kategorie: 

Źródło: Kickstarter
Firma Prynt przedstawiła na Kickstarterze projekt specjalnego etui dla telefonów, które umożliwi nam natychmiastowe wywołanie zdjęcia. Wystarczy jedynie podłączyć pokrowiec do naszego urządzenia.

 

Polaroid to rodzaj aparatu fotograficznego, który pozwala nam szybko wywołać zdjęcia. Opracowane przez firmę Prynt etui jest w rzeczywistości niewielką drukarką, dzięki któremu nasz telefon będzie posiadał taką samą właściwość jak wspomniany polaroid.

 

Pokrowiec jest lekki, posiada własną baterię (naładowanie jej trwa 90 minut, po czym możemy wydrukować 20 zdjęć) i jest w stanie pomieścić 10 kartek specjalnego papieru. Na dzień dzisiejszy, urządzenie jest kompatybilne ze smartfonem iPhone 5/5S/5C, iPhone 6 oraz Galaxy S4/S5.

Źródło: Kickstarter

Samo drukowanie trwa około 30 sekund i w rzeczywistości oprócz tej niewielkiej drukarki i papieru nie potrzebujemy niczego więcej. Papier o którym mowa jest już wyposażony w tusz a jego cenę ustalono na 5 dolarów na 10 sztuk. Początkowo na stronie Kickstarter można było zamówić pokrowiec za cenę 49 dolarów, jednak kto pierwszy, ten lepszy. Jego cena stopniowo wzrastała a obecnie kosztuje 99 dolarów. Osoby które jako pierwsze złożyły zamówienie otrzymają urządzenie w sierpniu tego roku.

 

Pokrowiec posiada jeszcze jedną możliwość, która została określona przez twórców jako rozszerzona rzeczywistość. W momencie wykonywania zdjęcia, aplikacja tworzy krótkie nagranie. Następnie gdy wywołamy już zdjęcie i umieścimy je przed obiektywem, na ekranie naszego telefonu pojawi się przycisk "Play". Każde urządzenie wyposażone w specjalną aplikację natychmiast zidentyfikuje zdjęcie i będziemy mogli odtworzyć krótkie nagranie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Skomentuj