Samozawiązujące się buty Nike wkrótce pojawią się w sklepach

Kategorie: 

Źródło: Nike

Projektant firmy Nike, Tinker Hatfield obiecał, że stworzy jedyne w swoim rodzaju, futurystyczne buty, które automatycznie dostosują się do naszej stopy za pomocą jednego przycisku. Słowa oczywiście dotrzymał i już pojawiają się pierwsze informacje na ten temat.

 

Obuwie HyperAdapt 1.0, zawierające technologię rodem z filmu "Powrót do Przyszłości", będą dostępne w niektórych sklepach w Stanach Zjednoczonych już 28 listopada. Nike nie ujawnia jeszcze najważniejszych szczegółów. Nie wiemy nawet ile będą kosztować te buty, ale informacja w tej sprawie powinna pojawić się w najbliższym czasie.

 

Buty HyperAdapt 1.0 będą posiadały specjalny przycisk, który pozwoli zacisnąć sznurówki, dostosowując je do stopy. Jak widać na dołączonej grafice, podeszwa będzie świecić się na niebiesko. Nie ma w tym oczywiście żadnej magii - osoby które mają zamiar kupić te buty muszą zdawać sobie sprawę z tego, że trzeba będzie je co jakiś czas podłączać do prądu.

 

Obuwie posiadają wbudowane baterie. Po trzech godzinach ładowania, nowymi butami możemy cieszyć się przez około 2 tygodnie. Jest to ważna informacja, gdyż nie każdemu może podobać się fakt, że zakupione buty trzeba regularnie ładować niczym telefon.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj