Rozpoczęła się sprzedaż maszyny do produkcji kluczowych elementów karabinu AR-15

Kategorie: 

Kadr z Youtube
Broń wydrukowana za pomocą drukarki 3D niekoniecznie musi być plastikowa. Przekonał już nas o tym Cody Wilson, który założył firmę Defense Distributed. Teraz zaprezentował jak opracować swój własny karabin AR-15 i w tym celu zachęca to zakupu specjalnej maszyny.

 

Cody Wilson jest znany w Stanach Zjednoczonych jako zwolennik posiadania broni przez każdego mieszkańca. W zeszłym roku wydrukował za pomocą drukarki 3D plastikową broń Liberator. Wilson wynajduje różne sposoby na produkcję broni, tak aby każdy z nas był w stanie tego dokonać, jednocześnie nie naruszając prawa.

 

W przypadku broni Liberator wykorzystano drukarkę 3D. Najnowszym wynalazkiem Wilsona jest specjalna maszyna Ghost Gunner, która pozwala w łatwy sposób wykonać podstawowe elementy broni.

 

Wilson oferuje od kilku dni zakup cyfrowej obrabiarki. Do maszyny dołączane jest oprogramowanie oraz instrukcja obsługi. Jej przeznaczeniem jest produkcja dolnej części korpusu karabinu AR-15 - jest to najważniejsza część broni. Resztę można zakupić bez większych problemów. Co ciekawe, Ghost Gunner spotkał się z ogromnym zainteresowaniem a pod koniec tego roku rozpocznie się wysyłka.

 

 

Więcej: Ghostgunner.net

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika Bax

To nie tak. Wydrukować czy

To nie tak. Wydrukować czy zrobić samemu na tej maszynie można wykonać tylko dolną część korpusu. W świetle prawa USA to jest ta właśnie część która jest rejestrowana, a więc uważana za broń, według idiotów z rządu USA, lufa, komora nabojowa czy pozostałe części broni można kupić bez rejestracji, ale mimo wszystko trzeba je kupić. Więc wszędzie poza USA, gdzie części te nie są ogólnie dostępne, taka maszyna nie na wiele się zda, bo co Ci z dolnego korpusu, skoro nie mozesz wykonać/kupić reszty ??

Skomentuj