Rosja zaprezentowała potężny kostium, chroniący przed ogniem i eksplozjami

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Rosyjski wicepremier odpowiedzialny za przemysł obronny i kosmiczny, Dmitrij Rogozin, udostępnił nagranie przedstawiające testy nowego kostiumu. Kobieta-żołnierz przeszła w nim przez poligon i została poddana działaniu ognia oraz eksplozji.

 

Tester dumnie maszerował w specjalistycznym ubraniu i nie przejmował się zbytnio wybuchami czy ogniem. Kobieta wyszła z tego bez szwanku, a jej kostium jedynie zabrudził się w wyniku eksplozji.

Wszelkie informacje na temat zastosowanej technologii pozostają tajne. Nie wiemy zatem jakie materiały zostały wykorzystane, czy kostium będzie przechodził przez kolejne testy oraz kiedy (i czy w ogóle) otrzyma je rosyjska armia. Wiadomo jednak, że takich informacji najlepiej po prostu nie podawać do szerokiej publiki - wróg nie musi przecież poznawać szczegółów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika Otto

Coś mi tu nie gra na tym

Coś mi tu nie gra na tym filmiku. Kobieta idzie dziarskim krokiem, a tuż obok niej następują eksplozje. Przecież podmuch takiej eksplozji powinien ją zdmuchnąć, odrzucić, przewrócić. A ona nawet się nie zachwiała...

Skomentuj