Przydatne narzędzie do szybkiego usuwania kont internetowych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W dzisiejszych czasach, ludzie tworzą konta w serwisach internetowych jedno po drugim. Powstają dosłownie jak grzyby po deszczu. Jednak gdy część z nich jest nam niepotrzebna, likwidacja poszczególnych kont może zająć nam trochę czasu. Na szczęście są sposoby, aby przyspieszyć ten proces.

 

Szwedzcy programiści Wille Dahlbo i Linus Unnebäck stworzyli ciekawe narzędzie Deseat.me. Jest ono przydatne dla osób, które chcą zniknąć z internetu. Deseat.me zbiera informacje o wszystkich serwisach, do których logowaliśmy się z pomocą konta Google.

 

Po zalogowaniu, pojawi się nam lista usług podpiętych do konta Google. Wystarczy po prostu wybrać konta, które chcemy zlikwidować i sprawa załatwiona. Wystarczy, że poświęcimy na to kilka minut.

Aby zalogować się do Deseat.me, musimy oczywiście skorzystać z konta Google, lecz po zakończeniu całej operacji możemy usunąć narzędzie z listy aplikacji, połączonych z naszym kontem. Twórcy zapewniają, że gromadzą informacje dotyczące kont, do których podpięty jest adres mailowy, lecz nie otrzymują dostępu do poczty.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mariusz

Nooo, genialne. tworcy google

Nooo, genialne. tworcy google mowia to samo.

"Twórcy zapewniają, że gromadzą informacje dotyczące kont, do których podpięty jest adres mailowy, lecz nie otrzymują dostępu do poczty."   He, he , he

Skomentuj