Legendarna Nokia 3310 znów pojawi się w sklepach

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Kevin Steinhardt/CC BY 2.0

Z pewnością każdy z nas pamięta Nokię 3310. Niesamowity telefon, określany mianem niezniszczalnego - w porównaniu do dzisiejszych smartfonów posiadał naprawdę niewiele funkcji, lecz mimo tego, wiele osób naprawdę tęskni za tą "cegłą". Dobra wiadomość jest taka, że to legendarne urządzenie wkrótce znów pojawi się w sklepach.

 

Firma HMD Global, która posiada wyłączność na produkcję urządzeń marki Nokia ogłosiła, że już wkrótce zaprezentuje kilka nowych telefonów. Najwięcej emocji wywołuje zapowiedź Nokii 3310, która może pojawić się w nowej, odświeżonej wersji. Telefon zostanie przedstawiony światu podczas wydarzenia Mobile World Congress w Barcelonie pod koniec lutego lub na początku marca.

 

Wszystko, co wiemy na temat przyszłej Nokii 3310, jest jej cena. Urządzenie będzie można kupić za 59 euro, tj. około 250 złotych. Nikt tak naprawdę nie wie, czy HMD Global wprowadzi jakieś zmiany w tym telefonie, aby dostosować do naszych czasów. Może to być stara dobra Nokia 3310, która będzie działać nawet gdy spadnie na ziemię z 10 piętra, lub nowoczesna wersja telefonu z aparatem, kolorowym wyświetlaczem, kartą pamięci itp.

 

Premiera "niezniszczalnej" Nokii 3310 odbyła się w 2000 roku. Chyba każdy z nas ma dobre wspomnienia, związane z tym urządzeniem. Telefon potrafił przetrwać niemal każdy upadek, działał bezawaryjnie, posiadał kilka gier i pozwalał wysyłać wiadomości tekstowe lub wykonywać połączenia telefoniczne. Posiadał coś, czego do dziś nie posiadają nawet najlepsze smartfony - potrafił działać nawet przez kilka tygodni bez ładowania. Jak będzie wyglądała nowa Nokia 3310? Przekonamy się już wkrótce.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika suawco

Tylko PO CO TO ??? Dlaczego

Tylko PO CO TO ??? Dlaczego nie wrócić od razu do mega-cegieł z lat 95 na stare karty SIM (nie mini, nie mikro i nie nano), albo jeszcze lepiej takie "armaty" jak militarne telefony - to dopiero by był szpan!!! Smile

Portret użytkownika suawco

Prosta sprawa! Pamiętasz -

Prosta sprawa! Na starych filmach używane były takie telefony na korbkę. Znalazłem taki tutaj ale od Ericssona, zarąbisty gadżet, nie potrzeba żadnej baterii. Może trzeba zaproponować temu nowemu producentowi, aby dodał takie dynamo na korbkę do nowej Noki? Smile

Rozwiązanie pro-ekologiczne, więc nawet pewnie Unia dofinansuje.

Skomentuj