Kierowca DeLoreana, zatrzymany za jazdę z prędkością 140km/h tłumaczył policji, że nie zamierzał podróżować w czasie

Kategorie: 

Źródło: Brentwood Gazette/Swns.com

Co byś zrobił, gdybyś był w posiadaniu legendarnego DeLoreana, który w filmie pt.: "Powrót do Przyszłości" pozwalał na podróże w czasie? Rozpędziłbyś swój pojazd do 140 km/h? Mieszkaniec Wielkiej Brytanii, właściciel DeLoreana, postanowił to zrobić, lecz zamiast przenieść się w czasie, został zatrzymany przez policję.

 

W niedzielę rano, 11 września, Nigel Mills jechał autostradą w hrabstwie Essex. Jezdnia była pusta, więc postanowił mocno wdepnąć w gaz i rozwinął prędkość do ponad 140 km/h, tj. około 88 mil na godzinę. W filmie pt.: "Powrót do Przyszłości", taka właśnie prędkość była wymagana aby DeLorean stał się prawdziwą maszyną czasu.

 

Nigel Mills, fan motoryzacji, został wkrótce zatrzymany przez policję, która dostrzegła DeLoreana pędzącego na autostradzie z prędkością 88 mph. Tłumaczył się funkcjonariuszom, że nie miał zamiaru podróżować w czasie. W każdym razie, Mills złamał prawo.

 

Co prawda, DeLorean to tylko samochód, fikcyjny wehikuł czasu, ale najwyraźniej przynosi swojemu właścicielowi dużo szczęścia. Mills, który zapłacił w przeszłości za swój pojazd prawie 30 tysięcy dolarów, ostatecznie nie został ukarany.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kolovrat

Moll przegiąłeś z tym

Moll przegiąłeś z tym żałosnym artykulikiem! Po pierwsze: Jaka była przyczyna kontroli? (podobno na autostradzie!), po drugie co to znaczy "ponad" 140km/h?, i po trzecie (powiązane z pierwszym) dopuszczalna prędkość na autostradzie w WB to 140km/h, WIĘC PO CHOLERĘ WYOLBRZYMIASZ OWĄ PRĘDOŚĆ JAKBY PRZEKROCZYŁ LIMIT, przynajmniej o drugie tyle?... jeszcze raz, żałosna wrzutka.

Skomentuj