Na Kickstarterze można zakupić "niewidzialną parasolkę"

Kategorie: 

Źródło: Kickstarter
Na stronie Kickstarter można czasem znaleźć interesujące i bardzo nietypowe projekty różnych urządzeń. Jednym z nich z pewnością jest "niewidzialna parasolka", która ochroni nas przed deszczem.

 

Parasolka składa się z włącznika, baterii, silnika i wiatraczka. Urządzenie wykorzystuje powietrze aby stworzyć nad naszą głową pole, które będzie odrzucać spadające na nas krople deszczu. Sposób działania został dobrze przedstawiony na poniższej grafice.

Źródło: Kickstarter

 

Obecnie istnieja trzy wersje tych "niewidzialnych parasolek". Każda z nich różni się wielkością, masą oraz długością działania urządzenia. Parasolki jednak nie ważą więcej niż kilogram a największą wadą tego urządzenia jest jego długość działania, która wynosi maksymalnie 30 minut.

 

Twórcy przyznają że wynalazek trzeba jeszcze ulepszyć a osoby które zamówiły produkt otrzymają go dopiero pod koniec 2015 roku. Przez ten czas będą trwały prace aby wydłużyć czas działania urządzenia. "Niewidzialną parasolkę" moża zakupić obecnie za cenę 128 dolarów. Projekt przez około 3 tygodnie uzbierał ponad 40 tysięcy dolarów.

 

 

Źródło: Kickstarter

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj