Kickstarter zablokował projekt laserowej maszynki

Kategorie: 

Źródło: Skarp Technologies
Pierwsza na świecie laserowa maszynka firmy Skarp Technologies stała się niezwykle popularna na crowdfundingowej stronie internetowej Kickstarter. Projekt zgromadził ponad 4 miliony dolarów i prawdopodobnie zyskałby jeszcze więcej, lecz Kickstarter niespodziewanie zablokował kampanię i anulował zbiórkę pieniędzy.

 

Okazało się bowiem, że ta rewolucyjna laserowa maszynka w rzeczywistości nawet nie istnieje. Twórcy nie stworzyli nawet działającego prototypu, choć zapewniali, że gdy tylko otrzymają pieniądze to rozpoczną produkcję. Kampania miała zakończyć się 18 października ale została przedwcześnie zablokowana. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną więc zwrócone do ich właścicieli.

 

Wiele osób zawiodło się ale firma Skarp Technologies zapewniła na swoim profilu na Facebooku, że rozpoczyna teraz kampanię na serwisie crowdfundingowym Indiegogo. Zainteresowanie nową technologią, która jeszcze nawet nie powstała, jest wciąż wysokie - w ciągu dwóch dni uzbierano ponad 210 tysięcy dolarów.

 

Twórcy projektu laserowej maszynki powiedzieli, że urządzenia te będą dostarczane do klientów na wiosnę w przyszłym roku. Wcześniej jednak mają pojawić się nagrania prezentujące nową technologię. Ludzie zaufali firmie i miejmy nadzieję, że nie pożałują swoich inwestycji.

 

 

Źródła:

https://www.facebook.com/skarptechnologies

https://www.indiegogo.com/projects/the-skarp-laser-razor-21st-century-shaving#/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika PiratOnBoard

Ale kpina.  Żeby laser

Ale kpina.  Żeby laser przeciął włos potrzebna jest moc minimum 100watt !! , inaczej będzie go powolnie przypalał.  Oczywiście każdy kontakt lasera ze skórą skończy się boleśnie , gdyż może nie po pierwszym ale po kilku razach komórki zaczną nie wytrzymywać itakich temperatur, oczywiście komórki skóry będą bez możłiwosci odbudowy z uwagi na zniszczone DNA ( głebokie poparzenie ).
Odpwiednie przygotowanie laera którego wiązka działa na paznokiec/włos  wymaga badań , dużych badań. To raczej nie bęzie coś typu, Może zrobimy maszykę lasoerową bo to teraz modne, dobry pomysł !.
Czysty kant i nic więcej Wink

Skomentuj