Kickstarter: pierwsza na świecie prawdziwa latająca deskorolka!

Kategorie: 

Źródło: Kickstarter
Latające deskorolki można było zobaczyć po raz pierwszy 25 lat temu, kiedy to pojawiła się druga część słynnej serii "Powrót do Przyszłości". Okazuje się że film przewidział przyszłość, ponieważ już w przyszłym roku pojawią się pierwsze, prawdziwe deskorolki, które uniosą nas w powietrze.

 

Martin McFly przeniósł się do przyszłości z 1985 do 2015 roku. Rzeczywistość w której się znalazł, była wręcz niesamowita - latające deskorolki, latające samochody, inteligentna odzież i realistyczne hologramy. Zgodnie z tym co widzieliśmy w filmie, McFly znalazł się w przyszłości i był dzień 21 października 2015 roku.

 

Niesamowite w tym wszystkim jest to, że wczoraj (21 października) na stronie Kickstarter pojawił się projekt latającej deskorolki, która miałaby funkcjonować dokładnie tak jak ta zaprezentowana w omawianym filmie. Co więcej, w przyszłym roku, czyli 21 października 2015 roku, rozpocznie się dostawa pierwszych takich urządzeń!

Projekt ma wręcz ogromne wsparcie i już na dzień dzisiejszy udało się uzbierać aż 215 tysięcy dolarów. Twórców można wesprzeć dowolną wpłatą - przykładowo za 25 dolarów otrzymamy specjalną koszulkę a za 100 dolarów będziemy mogli przejechać się przez kilka minut na tej futurystycznej deskorolce.

 

Latającą deskorolkę można było zamówić za cenę 10 tysięcy dolarów, jednak jak wspominaliśmy, projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i wszystkie zostały już wykupione. Projekt będzie znajdował się na Kickstarterze do połowy grudnia.

 

Za uzbierane fundusze, twórcy chcą rozpocząć produkcję deskorolek Hendo Hoverboard oraz zbudować specjalne skateparki. Będzie to prawdziwa, latająca deskorolka, taka jak z filmu "Powrót do Przyszłości". Dotychczas powstawały deskorolki, wykorzystujące turbiny powietrzne, jednak Hendo Hoverboard będzie lewitować nad ziemią dzięki generowanemu polu magnetycznemu.

 

 

Źródło: Kickstarter

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj