Językowa podróż dla każdego. Jak skutecznie uczyć się języka?

Kategorie: 

Źródło: canstockphoto.com

Aby skutecznie posługiwać się językiem obcym, niezbędne jest połączenie teorii oraz praktyki. Tylko zastosowanie ich jednocześnie daje realne szanse na zrozumienie zasad językowych i spontaniczne, a zarazem prawidłowe użycie ich w wypowiedzi. Większość niepowodzeń w nauce języków obcych wywodzi się z systemu nauczania języków i braku kontaktu z nim w mowie potocznej, na żywo. Jak znaleźć rozwiązanie tego problemu?

 

Kursy językowe ATAS — lingwistyczna podróż marzeń

Chcesz poznać dany język obcy, a dodatkowo fascynujesz się kulturą i krajem, w którym ten język obowiązuje? Dzięki kursom językowym renomowanej firmy ATAS spełnisz swoje marzenia! Firma w ofercie posiada kompleksowo zorganizowane wyjazdy połączone z teoretyczną i praktyczną nauką wybranego języka. To nie tylko gwarancja zdobycia wiedzy, ale także poznania kraju, ludzi i zwyczajów w nim panujących.

Żaden kurs ani szkolenie nie przynosi aż tylu korzyści i tak korzystnej inwestycji w siebie. To nie tylko schematy gramatyczne czy narzucone formułki, ale także możliwość poznania mowy potocznej, obycie z akcentem i świetna okazja do nawiązania nowych, zagranicznych znajomości. Dzięki temu możliwe staje się późniejsze szlifowanie języka online już z domu. A może okaże się to początkiem owocnej przyjaźni i ponownego wyjazdu w niedługim czasie?

Najpopularniejsze kursy językowe – oferta ATAS

W ofercie dostępne są kursy językowe wraz z całkowitą organizacją pobytu oraz transportu do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii i USA. Możliwość wyboru wielu terminów pozwala dopasować kurs do indywidualnych planów, urlopów i wakacji oraz wykorzystać ofertę jako prezent okolicznościowy lub świąteczny.

Proces zakupu i finalizacji kursu językowego ATAS jest klarowny i prosty, zawsze potwierdzony odpowiednią dokumentacją. To gwarancja bezpieczeństwa na każdym etapie.

Kursy językowe dostępne są w formie tygodniowej lub dwutygodniowej. Istnieje również możliwość skorzystania z kursu w wersji z opiekunem i z dojazdem własnym.

Kursy zimowe 

Świetną alternatywą na święta lub ferie zimowe jest wyjazd na zagraniczny kurs językowy. To połączenie odpoczynku, owocnej nauki języka i niezapomnianych wrażeń, które dedykowane są wszystkim zainteresowanym, w tym dzieciom i młodzieży już od 12. roku życia.

W ofercie kompleksowo zorganizowanych kursów językowych z pełnym ubezpieczeniem i gwarancją satysfakcji znajdują się dwa państwa do wyboru. Jest to Wielka Brytania i kurs języka angielskiego w Cambridge oraz Niemcy i kurs językowy w Radolfzell.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Skomentuj