FlexFORM - nowe spojrzenie na druk 3D

Kategorie: 

Materiały 3dproto
Intuicyjna w obsłudze drukarka 3D łącząca innowacyjne technologie z wyjątkowym designem. Zawiera 7” tablet – po prostu wybierz plik i drukuj!

 

flexFORM to nowoczesna drukarka 3D, stworzona z myślą o niezawodności i prostocie obsługi. Zgodnie z teorią plug&print, wystarczy uruchomić urządzenie i rozpocząć drukowanie wybranego modelu z podanym filamentem. Dołączony 7” tablet zapewnia szybki dostęp do podstawowych funkcji.

 

Zastosowanie wysokiej jakości podzespołów i trwałej metalowej obudowy umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości wydruków oraz zwiększa niezawodność urządzenia. Smukłe kształty obudowy pokreślono perforacją przepuszczającą subtelne podświetlenie LED.

 

Gotowe wydruki precyzyjnie odwzorowują modele CAD w doskonałej jakości. Obsługa drukarki jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. flexFORM nie wymaga składania – urządzenie jest gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka.

 

Intuicyjny interfejs pozwala rozpocząć proces drukowania w kilka sekund korzystając dowolnie z tabletu lub komputera. Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano zaawansowane opcje, dzięki którym można wprowadzić dowolne wartości parametrów druku.

 

O nas

 

Firma 3dproto jest polskim producentem i dystrybutorem urządzeń opartych o nowoczesne technologie. To zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów, projektantów, programistów i elektroników, pasjonujących się drukiem 3D.

 

Spółka świadczy również szeroką gamę usług w zakresie projektowania, prototypowania oraz skanowania 3D z użyciem sprzętu marek Stratasys i GOM oraz drukarek 3D flexFORM. Misją 3dproto jest wprowadzanie na rynek przyjaznych dla użytkownika urządzeń i nowoczesnych rozwiązań.

 

Dowiedz się więcej: www.3dproto.pl

 

Kontakt

 

3dproto Sp. z o.o.
ul. Dobrzańskiego 1
20-262 Lublin

 

3dproto Sp. z o.o.
ul. Bociana 22
31-231 Kraków

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Skomentuj