Dziś jest 21 października 2015 roku. Czy Marty McFly pojawi się w Kalifornii?

Kategorie: 

Źródło: Universal Pictures
Wielu fanów legendarnego filmu "Powrót do Przyszłości" nie mogło doczekać się tego momentu. Już za kilka godzin Marty McFly i profesor Emmett Brown "pojawią się" w naszym świecie. W Stanach Zjednoczonych odbędzie się wielkie przyjęcie na cześć tych dwóch fikcyjnych podróżników w czasie.

 

Marty McFly i profesor Emmett Brown, przy pomocy DeLoreana DMC-12 który posłużył jako wehikuł czasu, przenieśli się w czasie z 1989 do 2015 roku - dokładnie do 21 października. Maszyna pojawiła się w fikcyjnym mieście Hill Valley położonym w Kalifornii dokładnie o godzinie 16:29. Mieszkańcy Polski jeśli chcą świętować to wydarzenie, muszą więc poczekać do godziny 1:29 w nocy.

Twórcy tej produkcji zdołali przewidzieć powstanie między innymi technologii noszonej, filmów 3D, hologramów, latających deskorolek, latających samochodów oraz samozawiązujących się butów. Te trzy ostatnie wynalazki nie są jeszcze gotowe do masowej produkcji, ale jest to tylko kwestia czasu. Natomiast podróże w czasie, niestety, wciąż nie są jeszcze możliwe.

W Kalifornii trwają właśnie przygotowania do wielkiej imprezy. Ludzie mają nadzieję, że Marty McFly i profesor Emmett Brown niespodziewanie przylecą swoim DeLoreanem, dokładnie tak jak było to przedstawione w filmie. Zresztą imprezy z tej okazji prawdopodobnie będą odbywać się w wielu krajach świata. Jest to odpowiedni czas aby przygotować się do tego wydarzenia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Portret użytkownika blabla

Ależ oczywiście, że to jest

Ależ oczywiście, że to jest prwda... Ten film "Powrót do przyszłości" jest produkcją dokumentalną.
ech... o co się tutaj spierać?
1. Wierzysz, że to prawda - jesteś osobą o skłonnościach religijnych.
2. Potrzebujesz dowodów? Masz skłonności naukowe i racjonalne.
 

Skomentuj