The Dash - rewolucyjne słuchawki bez kabli

Kategorie: 

Źródło: www.bragi.com
Czas przygotować się na to, że wszystkie urządzenia z jakich korzystamy na co dzień będą bezprzewodowe. Transformację przejdą między innymi słuchawki, których tak często używamy do słuchania muzyki.

 

Bezprzewodowe słuchawki The Dash pojawiły się niedawno na targach elektroniki CES i otrzymały nagrodę w dziedzinie innowacji. Technologia wyposażona jest w szereg różnych urządzeń - posiada między innymi mikrofon, kartę pamięci o pojemności 4 GB, akcelerometr i magnetometr. Słuchawki monitorują rytm serca, poziom nasycenia tlenem, informują nas o tym jak długo już ćwiczymy lub jak szybko się poruszamy podczas biegu. Są więc zaprojektowane z myślą o osobach, które lubią uprawiać sport.

 

Te bezprzewodowe słuchawki, połączone ze sobą poprzez Bluetooth, są również wodoodporne. Można z nich korzystać przyciskając jedynie słuchawkę, lub można też połączyć je ze swoim telefonem za pomocą specjalnej aplikacji. Jeśli chodzi o baterie, wystarczy włożyć słuchawki do specjalnego etui, gdzie zostaną naładowane w mniej niż jedną godzinę.

 

Słuchawki The Dash pojawiły się również na crowdfundingowej stronie internetowej Kickstarter - podobnie jak pierwsze bezprzewodowe słuchawki Split, które można obsługiwać poprzed odpowiednie zaciskanie szczęki. Technologia jest opracowana w dość podobny sposób, jednak The Dash jest bardziej zaawansowaną wersją bezprzewodowych słuchawek. Urządzenie uzbierało w zeszłym roku na Kickstarterze niemal 3,4 miliona dolarów.

Źródło: www.bragi.com

 

Źródło: www.bragi.com

 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Dodaj komentarz

loading...

Skomentuj