Chiny opracowały potężny system sterowania pogodą

Kategorie: 

Źródło: internet

Kiedyś wzmianki o istnieniu technologii, za pomocą której można kontrolować pogodę, uważano za teorie spiskowe. Dziś Chińczycy udowadniają, że to, co niegdyś było wyśmiewane, obecnie stało się faktem.

Naukowcy z Chin, stworzyli system wywoływania sztucznego deszczu, który ma działać na obszarze ponad 5,5 miliona kilometrów kwadratowych. To powierzchnia większa od tej, którą zajmują zamieszkiwane przez prawie 1,5 miliarda ludzi Indie i obszar 18 razy większy od Polski.

 

Technologia wpływania na warunki pogodowe, będzie w stanie generować opady, tłumić śnieżyce oraz gradobicia. Dzięki niej, ograniczone zostaną takie zjawiska, jak pożary lasów i susze. Będzie ona stanowić potężne wsparcie dla chińskiego rolnictwa.

 

To kolejny dowód na to, że wyśmiewanie doniesień o istniejących już rozwiązaniach rodem z science-fiction, jest raczej dowodem krótkowzroczności „inteligentów”, aniżeli zidiocenia teoretyków spiskowych. Warto zauważyć, że są to technologie, o których informuje się oficjalnie, zatem to, co wojsko utajniło, może być w skali swojego zaawansowania o wiele bardziej wyrafinowane.

 

Należy się więc spodziewać, że Chiny jeszcze niejeden raz wyciągną jakiegoś „królika z kapelusza”.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Dodaj komentarz

loading...

Komentarze

Skomentuj